Archive

21 March 2005

Voicemail-spam rukt op

Dit artikel was eerder te lezen op Infoworld.

Spam is vervelend, maar het kan ook erger. De Viagra-evangelisten dreigen nu meer dan alleen uw mailbox te gaan vervuilen. Een nieuwe nachtmerrie komt er aan: reclame via voicemail is onderweg. Voip-spam belooft de grote ergernis van de komende jaren te worden.

 More

11 March 2005

Ook het bedrijfsleven moet innoveren

Dit artikel was eerder te lezen op Infoworld.

Offshore outsourcing is eng. De schrik zit ons in de benen. Onze enige redding lijkt te investeren in hoogwaardige kennis en creativiteit. De overheid doet weliswaar haar best, maar iedereen vergeet het bedrijfsleven. Vorm uw bedrijf zelf om in een innovatieve organisatie, en red Nederland.

 More

Bluetooth-blamage

Dit artikel was eerder te lezen op Infoworld.

Er was eens een Deense koning in de tiende eeuw na Christus. Zijn naam was Harald Blåtand. Hij verenigde Denemarken met stalen vuist. De Vikings werkten echter niet lang samen waardoor het rijk instortte. Vandaag de dag verenigt naamgenoot Bluetooth computers, telefoons en pda's. Ook nu ligt chaos op de loer.

 More

Pas op voor patenten

Dit artikel was eerder te lezen op Infoworld.

De EU Raad voor Mededinging zou eind 2004 al een uitspraak doen over softwarepatenten. Na eindeloos geharrewar is de beslissing uitgesteld tot ver in 2005. Het wordt een uitspraak met verstrekkende gevolgen. Zowel de grote software fabrikanten als de kleine producenten kijken met argusogen toe. Het octrooirecht is een potentieel zwaard van Damocles.

 More

You are trying to view the newsticker in a browser that doesn't support it. I am sorry.